Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14FTE221K
Tono Tono
Maori
2901894Ataata RNF14FTE221KStackpole Electronics, Inc.
RNF14FTE221K
  • Tau Wae
    RNF14FTE221K
  • Whakaahuatanga
    RES 221K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±25ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    221 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/4 T9 221K 1% R