Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14GAD15R0
Tono Tono
Maori
6641536Ataata RNF14GAD15R0Stackpole Electronics, Inc.
RNF14GAD15R0
  • Tau Wae
    RNF14GAD15R0
  • Whakaahuatanga
    RES 15 OHM 1/4W 2% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    15 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/4 T1 15 2% T