Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF14GAD3K60
Tono Tono
Maori
RNF14GAD3K60
  • Tau Wae
    RNF14GAD3K60
  • Whakaahuatanga
    RES 3.6K OHM 1/4W 2% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Tuhinga
    3.6 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/4 T1 3.6K 2% T