Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF18BAD1K00
Tono Tono
Maori
1709702Ataata RNF18BAD1K00Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BAD1K00
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RNF18BAD1K00
  • Whakaahuatanga
    RES 1K OHM 1/8W .1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Raupapa
    RNF
  • Tuhinga
    1 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/8 T1 1K 0.1% T