Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF18BTC9K09
Tono Tono
Maori
402501Ataata RNF18BTC9K09Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BTC9K09
  • Tau Wae
    RNF18BTC9K09
  • Whakaahuatanga
    RES 9.09K OHM 1/8W .1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Tuhinga
    9.09 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/8 T2 9.09K 0.1% R