Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF18FTD5M11
Tono Tono
Maori
2610844Ataata RNF18FTD5M11Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD5M11
  • Tau Wae
    RNF18FTD5M11
  • Whakaahuatanga
    RES 5.11M OHM 1/8W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Tuhinga
    5.11 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    5.11 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film