Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF18FTD68K1
Tono Tono
Maori
7040256Ataata RNF18FTD68K1Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD68K1
  • Tau Wae
    RNF18FTD68K1
  • Whakaahuatanga
    RES 68.1K OHM 1/8W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Tuhinga
    68.1 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Ētahi Ingoa
    RN 1/8 T1 68.1K 1% R