Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNF18JBD130R
Tono Tono
Maori
4790194Ataata RNF18JBD130RStackpole Electronics Inc.
RNF18JBD130R
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    RNF18JBD130R
  • Whakaahuatanga
    RES 130 OHM 1/8W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    0.125W, 1/8W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    Axial
  • Te matotoru (Max)
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Raupapa
    RNF
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ko te poari
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    RNF18JBD130R
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • FIFO
    2
  • Whakaahua nui
    130 Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±5%
  • Whakaahuatanga
    RES 130 OHM 1/8W 5% AXIAL