Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNMF12CTD100R
Tono Tono
Maori
6408395Ataata RNMF12CTD100RStackpole Electronics, Inc.
RNMF12CTD100R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RNMF12CTD100R
  • Whakaahuatanga
    RES 100 OHM 1/2W .25% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.25%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Raupapa
    RNMF
  • Tuhinga
    100 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RNMF 1/2 T1 100 0.25% R
    RNMF 1/2 T1 100 0.25% R-ND