Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNS2FAD332K
Tono Tono
Maori
4495914Ataata RNS2FAD332KStackpole Electronics, Inc.
RNS2FAD332K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RNS2FAD332K
  • Whakaahuatanga
    RES 332K OHM 2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.110" Dia x 0.335" L (2.80mm x 8.50mm)
  • Raupapa
    RNS
  • Tuhinga
    332 kOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    332 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film