Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RPC0805JT240K
Tono Tono
Maori
527905Ataata RPC0805JT240KStackpole Electronics, Inc.
RPC0805JT240K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RPC0805JT240K
  • Whakaahuatanga
    RES 240K OHM 5% 1/4W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0805
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Raupapa
    RPC
  • Tuhinga
    240 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RPC0805JT240KDKR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    240 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film