Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RPC0805JT2K70
Tono Tono
Maori
1757207Ataata RPC0805JT2K70Stackpole Electronics, Inc.
RPC0805JT2K70
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RPC0805JT2K70
  • Whakaahuatanga
    RES 2.7K OHM 5% 1/4W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Tuhinga
    2.7 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Teitei - Tae (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film