Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RPC0805JT75R0
Tono Tono
Maori
5505540Ataata RPC0805JT75R0Stackpole Electronics, Inc.
RPC0805JT75R0
  • Tau Wae
    RPC0805JT75R0
  • Whakaahuatanga
    RES 75 OHM 5% 1/4W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Tuhinga
    75 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
    0805 (2012 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RPC 0805 75 5% R
    RPC 0805 75 5% R-ND