Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RPC1206FT7R32
Tono Tono
Maori
RPC1206FT7R32
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RPC1206FT7R32
  • Whakaahuatanga
    RES 7.32 OHM 1% 1/3W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Tuhinga
    7.32 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.333W, 1/3W
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    7.32 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film