Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RPC1206JT680R
Tono Tono
Maori
3102607Ataata RPC1206JT680RStackpole Electronics, Inc.
RPC1206JT680R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RPC1206JT680R
  • Whakaahuatanga
    RES 680 OHM 5% 1/3W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Raupapa
    RPC
  • Tuhinga
    680 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.333W, 1/3W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    680 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film