Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF12FT23K2
Tono Tono
Maori
6195124Ataata RSF12FT23K2Stackpole Electronics Inc.
RSF12FT23K2
I roto i te taonga
2500+
  • Tau Wae
    RSF12FT23K2
  • Whakaahuatanga
    RES 23.2K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    0.5W, 1/2W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    Axial
  • Te matotoru (Max)
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Raupapa
    RSF
  • RoHS Tūnga
    Tape & Reel (TR)
  • Ko te poari
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RS 1/2 23.2K 1% R
    RS 1/2 23.2K 1% R-ND
    RS1/223.2K1%R
    RS1/223.2K1%R-ND
    RS1/223.2KFR
    RS1/223.2KFR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 200°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    RSF12FT23K2
    Flame Retardant Coating, Safety
  • FIFO
    2
  • Whakaahua nui
    23.2k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±1%
  • Whakaahuatanga
    RES 23.2K OHM 1/2W 1% AXIAL