Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF12JB510R
Tono Tono
Maori
75614Ataata RSF12JB510RStackpole Electronics, Inc.
RSF12JB510R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RSF12JB510R
  • Whakaahuatanga
    RES 510 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Raupapa
    RSF
  • Tuhinga
    510 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RS 1/2 510 5% A
    RS 1/2 510 5% A-ND
    RS1/25105%A
    RS1/25105%A-ND
    RS1/2510JA
    RS1/2510JA-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 200°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    510 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film