Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF1FT45R3
Tono Tono
Maori
1782231Ataata RSF1FT45R3Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT45R3
  • Tau Wae
    RSF1FT45R3
  • Whakaahuatanga
    RES 45.3 OHM 1W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Tuhinga
    45.3 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    45.3 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film