Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF1FTR332
Tono Tono
Maori
5340159Ataata RSF1FTR332Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FTR332
  • Tau Wae
    RSF1FTR332
  • Whakaahuatanga
    RES 0.332 OHM 1W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Tuhinga
    332 mOhms
  • Mana (Watts)
    1W
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RS 1 0.332 1% R
    RS 1 0.332 1% R-ND
    RS10.3321%R
    RS10.3321%R-ND
    RS10.332FR
    RS10.332FR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    332 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film