Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF1JB8R20
Tono Tono
Maori
7050339Ataata RSF1JB8R20Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB8R20
  • Tau Wae
    RSF1JB8R20
  • Whakaahuatanga
    RES 8.2 OHM 1W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Tuhinga
    8.2 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    RSF 1 8.2 5% A
    RSF 1 8.2 5% A-ND