Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF1JT2K40
Tono Tono
Maori
3000078Ataata RSF1JT2K40Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JT2K40
I roto i te taonga
2500+
  • Tau Wae
    RSF1JT2K40
  • Whakaahuatanga
    RES 2.4K OHM 1W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Tuhinga
    2.4 kOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RS 1 2.4K 5% R
    RS 1 2.4K 5% R-ND
    RS12.4K5%R
    RS12.4K5%R-ND
    RS12.4KJR
    RS12.4KJR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.4 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film