Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF2FT47K5
Tono Tono
Maori
6059476Ataata RSF2FT47K5Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT47K5
  • Tau Wae
    RSF2FT47K5
  • Whakaahuatanga
    RES 47.5K OHM 2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Tuhinga
    47.5 kOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RS 2 47.5K 1% R
    RS 2 47.5K 1% R-ND
    RS247.5K1%R
    RS247.5K1%R-ND
    RS247.5KFR
    RS247.5KFR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47.5 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film