Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF2FTR392
Tono Tono
Maori
5853655Ataata RSF2FTR392Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FTR392
  • Tau Wae
    RSF2FTR392
  • Whakaahuatanga
    RES 0.392 OHM 2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Tuhinga
    392 mOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RS 2 0.392 1% R
    RS 2 0.392 1% R-ND
    RS20.3921%R
    RS20.3921%R-ND
    RS20.392FR
    RS20.392FR-ND
    RSF2FTR392-ND
    RSF2FTR392TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    392 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film