Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF2JB2R40
Tono Tono
Maori
3017461Ataata RSF2JB2R40Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JB2R40
  • Tau Wae
    RSF2JB2R40
  • Whakaahuatanga
    RES 2.4 OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Tuhinga
    2.4 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    RS 2 2.4 5% A
    RS 2 2.4 5% A-ND
    RS22.45%A
    RS22.45%A-ND
    RS22.4JA
    RS22.4JA-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.4 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film