Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF2JT1R00
Tono Tono
Maori
2647770Ataata RSF2JT1R00Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT1R00
  • Tau Wae
    RSF2JT1R00
  • Whakaahuatanga
    RES 1 OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Tuhinga
    1 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RSF 2 1 5% R
    RSF 2 1 5% R-ND
    RSF215%R
    RSF215%R-ND