Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF2JT27R0
Tono Tono
Maori
2651840Ataata RSF2JT27R0Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT27R0
  • Tau Wae
    RSF2JT27R0
  • Whakaahuatanga
    RES 27 OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Tuhinga
    27 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RS 2 27 5% R
    RS 2 27 5% R-ND
    RS2275%R
    RS2275%R-ND
    RS227JR
    RS227JR-ND
    RSF 2 27 5% R
    RSF 2 27 5% R-ND