Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF2JT36K0
Tono Tono
Maori
3285080Ataata RSF2JT36K0Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT36K0
  • Tau Wae
    RSF2JT36K0
  • Whakaahuatanga
    RES 36K OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Tuhinga
    36 kOhms
  • Mana (Watts)
    2W
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RSF 2 36K 5% R
    RSF 2 36K 5% R-ND