Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF2JT50K0
Tono Tono
Maori
7048241Ataata RSF2JT50K0Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT50K0
  • Tau Wae
    RSF2JT50K0
  • Whakaahuatanga
    RES 50K OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Tuhinga
    50 kOhms
  • Mana (Watts)
    2W
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    50 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film