Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF3FT12K1
Tono Tono
Maori
5065620Ataata RSF3FT12K1Stackpole Electronics, Inc.
RSF3FT12K1
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    RSF3FT12K1
  • Whakaahuatanga
    RES 12.1K OHM 3W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Raupapa
    RSF
  • Tuhinga
    12.1 kOhms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Tuhinga o mua
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12.1 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film