Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF3JT3R00
Tono Tono
Maori
6247955Ataata RSF3JT3R00Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JT3R00
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    RSF3JT3R00
  • Whakaahuatanga
    RES 3 OHM 3W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Raupapa
    RSF
  • Tuhinga
    3 Ohms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RS 3 3 5% R
    RS 3 3 5% R-ND
    RS335%R
    RS335%R-ND
    RS33JR
    RS33JR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Tuhinga o mua
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film