Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF3JT75R0
Tono Tono
Maori
5308692Ataata RSF3JT75R0Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JT75R0
  • Tau Wae
    RSF3JT75R0
  • Whakaahuatanga
    RES 75 OHM 3W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Tuhinga
    75 Ohms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Ētahi Ingoa
    RS 3 75 5% R
    RS 3 75 5% R-ND
    RS3755%R
    RS3755%R-ND
    RS375JR
    RS375JR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    75 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film