Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF12FT75R0
Tono Tono
Maori
4765541Ataata RSMF12FT75R0Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12FT75R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RSMF12FT75R0
  • Whakaahuatanga
    RES 75OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Raupapa
    RSMF
  • Tuhinga
    75 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RSM 1/2 75 1% R