Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF1FT8R25
Tono Tono
Maori
5327010Ataata RSMF1FT8R25Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT8R25
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RSMF1FT8R25
  • Whakaahuatanga
    RES 8.25 OHM 1W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Raupapa
    RSMF
  • Tuhinga
    8.25 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RSM 1 8.25 1% R
    RSM 1 8.25 1% R-ND