Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF1JA100R
Tono Tono
Maori
5690614Ataata RSMF1JA100RStackpole Electronics, Inc.
RSMF1JA100R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RSMF1JA100R
  • Whakaahuatanga
    RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Raupapa
    RSMF
  • Tuhinga
    100 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 200°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film