Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF1JB11K0
Tono Tono
Maori
3257671Ataata RSMF1JB11K0Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JB11K0
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    RSMF1JB11K0
  • Whakaahuatanga
    RES 11K OHM 1W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Tuhinga
    11 kOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RSMF 1 11K 5% A