Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF2FB10K0
Tono Tono
Maori
4755037Ataata RSMF2FB10K0Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FB10K0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RSMF2FB10K0
  • Whakaahuatanga
    RES 10K OHM 2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Raupapa
    RSMF
  • Tuhinga
    10 kOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RSM 2 10K 1% A