Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF2FB5K11
Tono Tono
Maori
4433255Ataata RSMF2FB5K11Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FB5K11
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    RSMF2FB5K11
  • Whakaahuatanga
    RES 5.11K OHM 2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Tuhinga
    5.11 kOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    RSM 2 5.11K 1% A