Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF2FT63R4
Tono Tono
Maori
4348991Ataata RSMF2FT63R4Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT63R4
I roto i te taonga
2500+
  • Tau Wae
    RSMF2FT63R4
  • Whakaahuatanga
    RES 63.4 OHM 2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Tuhinga
    63.4 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RSM 2 63.4 1% R