Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF2GT10R0
Tono Tono
Maori
2113288Ataata RSMF2GT10R0Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2GT10R0
I roto i te taonga
2500+
  • Tau Wae
    RSMF2GT10R0
  • Whakaahuatanga
    RES 10 OHM 2W 2% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Tuhinga
    10 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RSM 2 10 2% R