Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF2JB24K0
Tono Tono
Maori
2194773Ataata RSMF2JB24K0Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JB24K0
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    RSMF2JB24K0
  • Whakaahuatanga
    RES 24K OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Tuhinga
    24 kOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    RSM 2 24K 5% A