Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF2JT2K70
Tono Tono
Maori
3107453Ataata RSMF2JT2K70Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT2K70
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    RSMF2JT2K70
  • Whakaahuatanga
    RES 2.7K OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Tuhinga
    2.7 kOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Ētahi Ingoa
    RSMF22.7KJRCT
    RSMF22.7KJRCT-ND
    RSMF2JT2K70CT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film