Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF2JT68R0
Tono Tono
Maori
1931867Ataata RSMF2JT68R0Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT68R0
I roto i te taonga
2500+
  • Tau Wae
    RSMF2JT68R0
  • Whakaahuatanga
    RES 68 OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Tuhinga
    68 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RSMF 2 68 5% R