Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF2JTR680
Tono Tono
Maori
5467255Ataata RSMF2JTR680Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JTR680
I roto i te taonga
2500+
  • Tau Wae
    RSMF2JTR680
  • Whakaahuatanga
    RES 0.68 OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Tuhinga
    680 mOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RSM 2 0.68 5% R