Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF3FT15R0
Tono Tono
Maori
2748942Ataata RSMF3FT15R0Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FT15R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RSMF3FT15R0
  • Whakaahuatanga
    RES 15 OHM 3W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Raupapa
    RSMF
  • Tuhinga
    15 Ohms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film