Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF5JB27K0
Tono Tono
Maori
5902375Ataata RSMF5JB27K0Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5JB27K0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RSMF5JB27K0
  • Whakaahuatanga
    RES 27K OHM 5W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Raupapa
    RSMF
  • Tuhinga
    27 kOhms
  • Mana (Watts)
    5W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RSM 5 27K 5% A