Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSPF12JA27R0
Tono Tono
Maori
RSPF12JA27R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RSPF12JA27R0
  • Whakaahuatanga
    RES 27 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    -200/ +350ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Raupapa
    RSPF
  • Tuhinga
    27 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RSPF 1/2 27 5% T