Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSPF2JT10R0
Tono Tono
Maori
RSPF2JT10R0
  • Tau Wae
    RSPF2JT10R0
  • Whakaahuatanga
    RES 10 OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    -200/ +350ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
  • Tuhinga
    10 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film