Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSPF2JT47K0
Tono Tono
Maori
RSPF2JT47K0
  • Tau Wae
    RSPF2JT47K0
  • Whakaahuatanga
    RES 47K OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    -200/ +350ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
  • Tuhinga
    47 kOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film