Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSPF3JA12K0
Tono Tono
Maori
RSPF3JA12K0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RSPF3JA12K0
  • Whakaahuatanga
    RES 12K OHM 3W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    -200/ +350ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Raupapa
    RSPF
  • Tuhinga
    12 kOhms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RSPF 3 12K 5% T