Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Motuhake, MOV > RV471K05T
Tono Tono
Maori
5988576Ataata RV471K05TStackpole Electronics, Inc.
RV471K05T
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RV471K05T
  • Whakaahuatanga
    VARISTOR 470V 400A DISC 5MM
  • Tauira ECAD
  • Varistor Voltage (Typ)
    470V
  • Varistor Voltage (Min)
    423V
  • Varistor Voltage (Max)
    517V
  • Raupapa
    RV
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Disc 5mm
  • Ētahi Ingoa
    RV471K05TTR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maximum DC Volts
    385V
  • Maximum AC Volts
    300V
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energy
    15J
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
  • I teie nei - Te tere
    400A
  • Capacitance @ Frequency
    55pF @ 1kHz